you're offline
Wróć

Odwiedź wystawę „Sztuka w czasach zarazy”

Od 02/02 do 16/02
kolbaskowo-sztuka_w_czasach_zarazy-30012021-390.jpg
Marzenia, nadzieja na lepsze jutro, ale także emocje związane z izolacją społeczną czy niepokojem zilustrują obrazy oraz kolaże artystów, które od 2 do 16 lutego będzie można obejrzeć podczas wystawy „Szuka w czasach zarazy” w naszej galerii handlowej.

Na wystawie w pasażu naszej galerii handlowej będzie można podziwiać blisko 20 prac polskich artystów, którzy na co dzień tworzą w Bydgoszczy i okolicach. Są wśród nich Justyna Jułga, Inga Harasimowicz, Adam Papke oraz Adam Nowacki.

Artyści wykorzystali takie techniki plastyczne, jak malarstwo czy kolaż, by stworzyć prace ilustrujące uczucia, refleksje, skojarzenia, emocje związane ze społeczną izolacją, strach przed wirusem, ale także nadzieję na lepsze jutro.

– Wyobraźnia pozwala mi odrywać się od świata zewnętrznego – jego limitów i ograniczeń. Poczucie wolności zatem – jej panowanie nad jakością, wartością i radością mojej pracy zawodowej – nigdy, ani na chwilę, mnie nie opuściło! Życie codzienne to jednak inna sprawa! Brakuje mi spotkań z ludźmi, owego tak potrzebnego „katharsis” związanego z kontaktem z drugim człowiekiem, z wymianą myśli! CZEKAM – mówi Adam Nowacki – artysta, którego prace będzie można obejrzeć na wystawie w naszej galerii handlowej.

Wystawę „Sztuka w czasach zarazy” można zwiedzać od 2 do 16 lutego w godzinach pracy galerii handlowej czyli od poniedziałku do soboty od godz. 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!
Share