you're offline
Wróć

Moc rozmaitości na jarmarku „cuda wianki”

24/02
add this event to your calendar

choose your application

kolbaskowo-jarmark_cuda_wianki-23022021-390.jpg
Zgodnie z nazwą na jarmarku „Cuda Wianki” w naszej galerii handlowej będzie można znaleźć rozmaite produkty z różnych części świata. Od środy 24 lutego przez cztery dni na stoiskach na odwiedzających czeka moc smakowitych aromatów i przykuwających oko kolorów!

Miłośnicy Bliskiego Wschodu będą mogli przenieść się na chwilę do swojego ulubionego regionu świata. Będzie to możliwe dzięki dostępnym na stoiskach aromatycznych przyprawom, tureckim herbatom i wyjątkowym słodyczom. Jeśli ktoś chce przenieść klimat orientu do domu – na stoiskach znajdzie również różnorodne tureckie rękodzieło.

Na jarmarku „Cuda Wianki” coś dla siebie znajdą również miłośnicy tradycyjnej polskiej żywności. Na stoiskach regionalnych wystawców będzie można znaleźć bogaty wybór naturalnych chlebów na zakwasie, różnorodne wędliny i smakowite sery.

Bogaty asortyment lutowego jarmarku uzupełni stoisko z produktami do domu i kuchni marki Tupperware. Te akcesoria pomogą w przygotowaniu nawet najbardziej pracowitych dań, nie tylko kuchni bliskowschodniej.

Stoiska w pasażu będą dostępne od 24 do 27 lutego w godzinach otwarcia galerii handlowej, czyli od środy do soboty od godziny 9:00 do 21:00.

Zapraszamy na zakupy! add this event to your calendar

choose your application

Share