Materiały dla prasy

 
 • 07.12.2018

  Zbieramy książki dla potrzebujących dzieci

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci „Cyrkuluj książeczko”, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 03.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 8 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. W programie również warsztaty tworzenia świątecznych stroików. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 30.10.2018

  Weź udział w loterii urodzinowej i leć w tropiki!

  Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Z okazji urodzin Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo organizuje od 3 do 17 listopada loterię pod hasłem „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 22.10.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  W najbliższą sobotę 27 października maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 16.10.2018

  Jesienny jarmark produktów regionalnych

  Poszukujących jesiennych inspiracji Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo zaprasza od 18 do 20 października na jarmark produktów regionalnych i rękodzieła, który pozwoli zaopatrzyć się w prezenty na różne okazje oraz elementy wystroju wnętrz, a także nabyć zdrową żywność.

   

  Więcej  

   
 • 03.07.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 6 i 7 lipca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Zgarnij gadżet kibica!

  Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Od 14 do 24 czerwca kibice, którzy odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo mogą zgarnąć biało-czerwone gadżety, w tym czapki, szaliki, flagietki i inne.

   

  Więcej  

   
 • 31.05.2018

  Słodki Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo

  Czas na prawdziwą, szaloną zabawę z okazji Dnia Dziecka! Już 3 czerwca Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo zamieni się w cukierkową krainę, gdzie każdy łasuch znajdzie coś dla siebie. Warsztaty wyrobu łakoci połączone z degustacją oraz wspólne malowanie 3-metrowego obrazu to tylko niektóre z atrakcji. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 15.05.2018

  Dbaj o środowisko z Ekoludkiem – warsztaty dla najmłodszych

  Każdy może się troszczyć o naturę, niezależnie od wieku. A jak to robić prawidłowo? Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy w sobotę 19 maja odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo i wezmą udział w warsztatach w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas zabaw i gier najmłodsi dowiedzą się, jak na co dzień dbać o środowisko. Na uczestników czekają również bezpłatne sadzonki. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 11.05.2018

  Weź udział w Urodzinowych Dniach Dawcy Szpiku i pomóż chorym

  Już 11-12 maja w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo odbędą się Urodzinowe Dni Dawcy Szpiku. Akcja będzie okazją do rejestracji potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych w bazie Fundacji DKMS, która pomaga chorym potrzebującym przeszczepienia. Tegoroczne Dni Dawcy Szpiku są dedykowane pacjentom dotkniętym nowotworem krwi.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Kołbaskowo Ustowo 45

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty