08.04.2019 Odbierz sadzonkę drzewa i weź udział w warsztatach ekologicznych

 

 

Dbanie o środowisko jest proste i przyjemne! Przekonają się o tym najmłodsi, którzy wezmą udział w warsztatach ekologicznych pod hasłem „Ekoodpowiedzialni”, które odbędą się 13 kwietnia. Podczas spotkania będzie można odebrać bezpłatną sadzonkę. Wstęp wolny!

Troska o środowisko może przybrać różne formy, ale warto zacząć od prostych, codziennych czynności, takich jak segregowanie domowych odpadów, dokładne dokręcanie kranu czy wyłączanie urządzeń elektronicznych, gdy z nich nie korzystamy. Tych nawyków warto uczyć się od najmłodszych lat. Doskonałą okazją do uświadamiania dzieci w zakresie ważnych zagadnień ekologicznych będzie szósta edycja akcji edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”.

Podczas zabaw i gier organizowanych 13 kwietnia najmłodsi dowiedzą się, jak na co dzień dbać o środowisko. Nad prawidłową edukacją ekologiczną i wesołą zabawą będzie czuwał sympatyczny bohater tegorocznej kampanii - Ekoludek.

Podczas zajęć maluchy będą rozwiązywać krzyżówki, ozdabiać bawełniane torby na zakupy oraz zagrają w emocjonującą grę XXL, w której uczestnicy będą pionkami. Za każde zadanie uczestnicy spotkania otrzymają odznakę pomocnika Ekoludka. Zajęcia i zabawy odbędą się w przyjemnej przestrzeni wśród drzewek, kwiatów i drewnianych skrzynek, a każdy, kto odwiedzi ekostoisko, otrzyma darmową sadzonkę drzewka.

Warsztaty „Ekoodpowiedzialni” odbędą się 13 kwietnia. Zajęcia trwają od godziny 11.00 do godziny 17.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Kołbaskowo Ustowo 45

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty