26.02.2016 Poczuj wielkanocną atmosferę!

 

Wielkanocne dekoracje wykonane własnoręcznie przez lokalnych artystów, a także regionalne produkty spożywcze będzie można podziwiać podczas dwóch marcowych jarmarków w naszym centrum handlowym. Pierwszy z nich rozpocznie się w piątek 4 marca, na drugi zapraszamy od 11 marca. Wstęp wolny!

Twórcy polskiego rękodzieła zaprezentują swoje prace podczas dwóch wielkanocnych jarmarków, które odbędą się od 4 do 6 marca oraz od 11 do 13 marca w naszym centrum handlowym.

Na specjalnych stanowiskach goście galerii handlowej będą mogli podziwiać i zakupić wyjątkowe świąteczne ozdoby – barwne pisanki czy dekoracje z króliczkami i owcami w roli głównej. Rękodzielnicy zaprezentują również ręcznie malowaną porcelanę, artystyczną biżuterię czy wyroby ze szkła i filcu. Nie zabraknie także wytworzonych przez lokalnych producentów artykułów spożywczych – słodkich miodów, chałwy czy czekolady.

Zapraszamy na wielkanocne jarmarki produktów regionalnych, które odbędą się od 4 do 6 marca oraz od 11 do 13 marca. Produkty będzie można podziwiać w godzinach pracy galerii handlowej.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Kołbaskowo Ustowo 45

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty